About


Odlewnia

Od 1996 roku zajmujemy się wytwarzaniem elementów z odlewniczych topów aluminium i cynku.

Nasze produkty znajdują bardzo różne zastosowania, od motoryzacji, przez budownictwo, aż po sprzęt rehabilitacyjny.  Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu, wykonywaniu, konstruowaniu i obróbce form odlewniczych oraz odlewów. 

Odbiorcami naszych wyrobów odlewniczych są zarówno firmy krajowe, jak i zagraniczne (Holandia, Belgia, Francja). 

Ogrodzenia

W roku 1998 rozszerzyliśmy działalność firmy w zakresie systemów ogrodzeniowych.  Wykonujemy bramy, furtki, przęsła ogrodzeniowe z profili aluminiowych.   

Oferowane przez nas produkty cechuje wysoka trwałość, solidność i estetyka, przez co od lat cieszą się dużym uznaniem klientów.  Stała współpraca z najlepszymi dostawcami profili aluminiowych oraz lakierniami dodaje wartości naszym produktom, które spełniają rygorystyczne normy jakości.

Produkowane przez nas systemy ogrodzeniowe znajdują zastosowanie odpowiednio do potrzeb klientów.  Warto tutaj nadmienić, iż wykonujemy także ogrodzenia oraz bramy według niestandardowych, indywidualnych projektów i zleceń.

Dążąc do zadowolenia nawet najbardziej wymagajacych klientów, wciąż mamy na uwadze tak ważne wartości jak rzetelność, terminowość i uczciwość.